Chirurdzy plastyczni i producenci różnych kosmetyków nęcą nas obietnicą wiecznej urody. Niestety, nawet najdroższe kremy nie cofną czasu, a zabiegi chirurgiczne odstraszają ceną i ryzykiem. Jest jednak coś, co działa. Zainteresowana? Czytaj dalej!

Odmładzanie – skuteczne, bezpieczne i szybko dające efekty - to marzenie większości kobiet. Trudno się dziwić: uroda uważana jest za największy kobiecy atut. Czas jednak biegnie nieubłaganie, a z jego upływem uroda zaczyna blednąć. Niewiele kobiet starzeje się pięknie. Większość potrzebuje choć drobnej pomocy, by z wdziękiem powitać kolejne dekady. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich pań, które mimo kolejnych krzyżyków na karku chcą z radością spoglądać w lustro: do Polski zawitała metoda, niosąca skuteczne i bezpieczne odmładzanie bez skalpela.

Odmładzanie to jest tak bezpieczne, że praktycznie nie ma ku niemu przeciwskazań. I tak skuteczne, że po pierwszym zabiegu zauważalny jest efekt na korzyść wyglądu twarzy, często jest to wręcz efekt “wow!”. Twarz wydaje się w magiczny sposób ożywiona, a  rysy twarzy wyglądają, jakbyśmy cofnęli się w czasie. A do tego metoda ta uruchomi procesy, dzięki którym twarz będzie z miesiąca na miesiąc wyglądała coraz lepiej! Odmładzanie bez skalpela jest doskonałym rozwiązaniem dla pań, chcących przywrócić twarzy młodzieńczy wygląd bez poddawania się bardziej inwazyjnym zabiegom.

Młodość według wschodnich recept

Odmładzanie bez skalpela znane jest pod kilkoma nazwami. Mówi się o nim modeling estetyczny, ale także manualna korekta tkanek lub manualna plastyka twarzy. Manualna – bo zabieg wykonuje się dłońmi. Żadnych zastrzyków, żadnego nacinania czy nakłuwania. Zabieg jest połączeniem bardzo głębokiego masażu i zestawu specjalnych ucisków, inspirowanych akupresurą. Manualne odmładzanie łączy w sobie zresztą aż 5 zastrzeżonych autorskich metod! Jest kombinacją metody słynnej Lari Yugai, techniki Stanleya Rosenberga oraz metod ekspertów manualnej rehabilitacji estetycznej twarzy ze wschodu (głównie rosyjskich, azjatyckich i japońskich). Połączenie tych technik dało naprawę potężne narzędzie w walce z upływem czasu. Masaż ten jest tak głęboki, że działa na wszystkie poziomy tkanek: skórę, powięź, mięśnie, kości - aż po okostną. I odmładza równie skutecznie, co operacja plastyczna.

Odmładzanie manualne – co to właściwie znaczy?

Zabieg manualnej korekty tkanek dosłownie (biologicznie) odmładza tkanki i przywraca im żywotność. Stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych oraz wzmocnienie struktury kostnej twarzy. Rozluźnia, dotlenia i nawilża mięśnie, uwalniając twarz od zastygłych grymasów (działa także na te mięśnie, których nie używamy na co dzień). Przywraca mięśniom ukrwienie, objętość i właściwe położenie – bo od stanu i ułożenia mięśni twarzowych zależy wyraz twarzy i układ skóry na niej. Pobudza skórę do produkcji nowych włókiem kolagenu i elastyny. To przekłada się na lepszą kondycję skóry i jej młodszy wygląd tu i teraz – ale też pozytywnie rzutuje na przyszłość. Jak to możliwe? Ano tak, że aktywniejsza produkcja kolagenu i elastyny po serii zabiegów trwa do 18 miesięcy. To oznacza, że jeszcze przez półtora roku po kuracji twarz będzie się sukcesywnie poprawiać, a odmłodzenie postępować!

Odmładzanie bez skalpela - lepsza skóra, lepszy kształt

Ta unikatowa forma naturalnego liftingu pozwala trwale cofnąć uszkodzenia i zwiotczenia tkanek. Ujmuje twarzy 5 do 10 lat! Ale co dokładnie potrafi? Regularnie wykonywany, masaż stymuluje wzrost gęstości skóry nawet o 100 proc! Jest to też jedna z nielicznych naturalnych metod, pozwalająca na poprawę owalu twarzy – zmory kobiet koło czterdziestki. Radzi sobie także z poprawą stanu skóry na szyi czy z redukcją worków pod oczami. Potrafi znieść efekt tzw. doliny łez (zagłębienia pod oczami).

Odmładzanie obejmuje też likwidację opadających policzków i spłycenie wszystkich zmarszczek. Pozwala na uniesienie kącików oczu i ust, modelowanie podbródka i nosa oraz powiększenie oczu. Poprawia linię brwi, koloryt i napięcie skóry. Przyczynia się do zwężenia porów skóry, spłycenia blizn i redukcji bruzd nosowo-wargowych oraz likwiduje tzw. efekt marionetki. Jakby tego było mało, zabieg wspomaga pracę systemu limfatycznego (ułatwiając usuwanie złogów i detoksykację), wzmacnia pękające naczynka, usuwa z twarzy zmęczenie i napięcie, przywraca lepsze proporcje i młodzieńcze rysy twarzy, a do tego stymuluje wydzielanie endorfin i poprawia nastrój.

 

Odmładzanie manualne – jak to wygląda?

Modeling estetyczny zaczyna się od masażu okolicy karku – tu, gdzie formuje się tzw. wdowi garb. Elementem masażu jest odrywanie skóry od kości i innych tkanek. Z czasem skóra przyrasta do głębiej położonych tkanek i „utyka” w pewnych położeniach, co powoduje deformację twarzy i jej gorszy wygląd. Procedura odrywania skóry to jeden z powodów, dla których odmładzanie bez skalpela działa natychmiast: sprawia, że skóra znów staje się luźna i przestaje „ciągnąć” twarz. Następnie intensywnie i głęboko masowane są twarz oraz okoliczne tkanki (szyja, dekolt, uszy) – systemowo, miejsce po miejscu. Częścią zabiegu jest też masaż interoralny, czyli wykonywany w jamie ustnej - niektóre mięśnie można rozluźnić i przywrócić do naturalnego położenia tylko w ten sposób.

Odmładzanie i… do domu?

Tak! Na modeling estetyczny możesz wpaść prosto z pracy, a po nim udać się na zakupy, po czym spokojnie wrócić do domu. Modeling estetyczny, choć ma siłę operacji plastycznej, to bardzo niewymagające odmładzanie: nie musisz się przygotowywać przed i nie musisz nic robić po zabiegu. Nie będziesz tygodniami dochodzić do siebie, nie musisz planować urlopu na rekonwalescencję. Wystarczy, że masz wolną godzinę i ochotę, by lepiej wyglądać. To wszystko.

Modeling estetyczny to metoda ekskluzywna i mało znana. Nie jest powszechnie dostępna – wykonuje ją zaledwie kilka gabinetów na terenie naszego kraju! Znajduje się w naszej ofercie. Chcesz dowiedzieć się więcej lub zapisać na wizytę? Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę frazę “odmładzanie bez skalpela Kielce” lub ” face modeling Kielce”, najpewniej do nas trafisz! Możesz też od razu zapisać się na zabieg: Zapisy. Tutaj znajdziesz cenę tej usługi: Cennik usług.

Przeczytaj też tekst: Odmładzający dotyk lub Odmładzający masaż twarzy – czego możesz się po nim spodziewać.

Szukasz innych metod odmładzania? Nie ma problemu! Zestawiliśmy dla Ciebie najchętniej i najczęściej wybierane metody odmładzania w tym tekście: Zabiegi odmładzające – 5 najpopularniejszych metod walki z upływem czasu.

Zapisz się na zabieg!