Oto najnowsze osiągnięcie kosmetologii: urządzenie Iyashi Dôme. Jego działanie oparte jest na unikatowej technologii odbudowy komórkowej na poziomie mitochondrialnym. Ta technologia to u nas nowość. I nigdy wcześniej nie była dostępna w tak przystępnej i komfortowej formie.

Odnowa komórkowa od wieków była celem holistycznej medycyny i kosmetologii. Idea powstania urządzenia Iyashi Dôme zrodziła się jako „odpowiedź na potrzebę przywrócenia dobrego samopoczucia i głębokiej równowagi” – powiedział Shogoro Uemura, twórca Iyashi Dôme. Aby tę ideę zrealizować, sięgnął do tradycji, sięgającej ponad 300 lat w głąb południowej Japonii i połączył ją z niezwykłą, nowoczesną technologią.

Odnowa komórkowa – tak było kiedyś

Zabiegiem, na którym wzorowane było Iyashi Dôme, jest „Suna Ryoho” – tradycyjna, świecka metoda eliminowania z organizmu nagromadzonych toksyn poprzez pocenie się i samooczyszczanie. Efekt ten osiąga się dzięki grzebaniu się w piaskach wokół gorących źródeł. Ta idealna kombinacja warunków – piasku o szczególnych wartościach, ciepła pochodzącego z obszarów gorących źródeł oraz Słońca – stała się bardzo skuteczną, a przy tym w pełni naturalną metodą wyszczuplania, detoksykacji, regeneracji, a także redukcji oznak starzenia organizmu. Zabieg ten cieszy się dużą popularnością i wciąż kultywowany jest w najbardziej prestiżowych SPA w Azji.

Odnowa komórkowa bardziej nowocześnie

Naukowcy odpowiedzialni za powstanie Iyashi Dôme chcieli odtworzyć te wyjątkowe warunki i tym samym umożliwić przeprowadzenie podobnego zabiegu w sposób wygodniejszy i dostępniejszy – niezależnie od miejsca i okoliczności. Przełomem w ich pracy były badania nad ludzkim mitochondrium oraz wykorzystanie specyficznych fal, zwanych daleką podczerwienią. Jest to jedyny rodzaj światła podczerwonego, które wnika głęboko w ludzkie ciało, przenika przez skórę do tkanek podskórnych i jest przekształcane z energii świetlnej w energię cieplną – tak samo, jak podczerwień emitowana przez Słońce. Powstanie urządzenia Iyashi Dôme było rezultatem pracy naukowców. Urządzneie to nie tylko umożliwiło uzyskanie efektów tradycyjnego zabiegu „Suna Ryoho” niezależnie od miejsca i warunków, ale pozwoliło też na wiele więcej. Najważniejszą właściwością zabiegów Iyashi Dôme jest odbudowa komórkowa na poziomie mitochondrialnym.

Metale ciężkie i kalorie – precz!

Zabiegi Iyashi Dôme w niespotykany sposób wpływają  korzystnie na zdrowie oraz urodę. Urządzenie pozwala skutecznie pozbyć się toksyn z organizmu, szczególnie metali ciężkich, które są wyjątkowo niebezpieczne dla ludzkiego organizmu (są przyczyną bólów głowy, zmęczenia i osłabienia), a także przeciwdziałać widocznym efektom starzenia się skóry poprzez regenerację komórek i poprawę kondycji skóry. Istotnym efektem zabiegów tym urządzeniem jest także regeneracja organizmu oraz wyszczuplanie sylwetki. Jedna, trwająca trzydzieści minut, pozwala spalić aż 600 kilokalorii - czyli mniej więcej tyle, ile spala biegacz na dwudziestokilometrowym dystansie! Efektywność urządzenia została potwierdzona naukowo.

Odnowa komórkowa na poziomie mitochondrialnym

W trakcie zabiegu, molekuły wody w ludzkim ciele wchodzą w rezonans wibracyjny, dzięki czemu z organizmu uwalniana jest większa ilość wody i gazów – a wraz z nimi usuwane są wszystkie toksyny. Sekret Iyashi Dôme tkwi jednak w unikatowej technologii odbudowy komórkowej na poziomie mitochondrialnym. Ludzkie mitochondria w procesie przekształcania wartości odżywczych są gwarancją dobrego metabolizmu Wytwarzają także „proteiny życia” HSP70 (ludzki organizm wytwarza je jedynie w wieku dziecięcym), które w łagodny sposób regenerują uszkodzenia powstałe w komórkach na skutek egzo- i endogennych procesów. Iyashi Dôme pozwala odbudować zniszczone mitochondria i przywrócić ich naturalny rytm pracy.

Skutecznie i miło

Sam zabieg urządzeniem Iyashi Dôme jest w pełni komfortowy i przyjemny dla pacjenta. Zastosowane w Iyashi Dôme generatory długiej podczerwieni rozgrzewają ciało w przyjemny i korzystny dla ludzkiego zdrowia sposób. Pacjent w trakcie całej procedury może się głęboko zrelaksować, a jedyne co musi zrobić, to… położyć się na brzuchu, a potem na plecach. Zabieg trwa 30 minut, z których pierwsza część przypomina w odczuciach delikatną kąpiel słoneczną, zaś druga zbliżona jest do intensywnej aktywności sportowej, prowokującej silną potliwość. Wewnątrz urządzenia znajduje się całe ciało z wyjątkiem głowy, dzięki czemu pacjent nie wdycha gorącego powietrza, a z zabiegu czerpać korzyści mogą także osoby z klaustrofobią.

Nie tylko odnowa komórkowa, ale też szereg korzyści

Iyashi Dôme oddziałuje na wielu płaszczyznach. Na poziomie tkanek głębokich regeneruje mięśnie i cały układ ruchu po wysiłku. Pozwala wyeliminować bolesne zakwasy. Zapobiega starzeniu się skóry, redukuje zmarszczki, wygładza, ujędrnia i nawilża skórę, rozjaśnia cerę. Iyashi Dôme powoduje także silne pobudzenie metabolizmu, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową. Z organizmu usuwane są toksyny i inne szkodliwe substancje. Wszystkie te efekty Iyashi Dôme uzyskuje w trakcie głęboko relaksującego zabiegu, który odbudowuje organizm na poziomie komórkowym – regeneruje i przywraca harmonię.

Idealna odpowiedź

Iyashi Dôme jest idealną odpowiedzią na potrzeby i dolegliwości współczesnego człowieka, który często jest zabiegany, przepracowany, zmęczony i zestresowany. Zazwyczaj brak mu czasu na prawdziwy relaks, regenerację, a nawet na podstawowe zabiegi pielęgnujące zdrowie i urodę. Iyashi Dôme w ciągu zaledwie trzydziestu minut jest w stanie nam to wszystko zapewnić , a dzięki swoim wyjątkowym właściwościom odnowy komórkowej – zrobić jeszcze więcej. Iyashi Dôme jest gwarancją dobrego samopoczucia i urody!

Raz czy kilka razy?

Uzyskanie docelowych efektów możliwe jest dzięki regularnym sesjom. Ale nawet pojedyncze zabiegi przynoszą efektowne rezultaty, głęboki relaks i regenerację. Idealnym uzupełnieniem zabiegu Iyashi Dôme jest trening lub masaż – na przykład urządzeniem Icoone®.

Iyashi Dôme to unikalne urządzenie do holistycznych zabiegów, które z powodzeniem używane jest w ponad trzydziestu krajach – także w Polsce. U nas Iyashi Dôme dostępne jest od niedawna i tylko w najlepszych salonach urody i SPA. Jedynym miejscem, w którym skorzystać można ze zdrowotnych i pielęgnacyjnych właściwości urządzenia w południowej części naszego kraju jest Instytut Kosmetologii Maeve w Kielcach.

Chcesz się dowiedzieć więcej o zabiegu Iyashi Dome? Przeczytaj tekst Detoks idealny, czyli dlaczego warto spróbować Iyashi Dome.

Zapisz się na zabieg!