Wyszczuplanie to jeden z terminów, często wyszukiwanych przez kobiety w internecie. Tymczasem znacznie skuteczniej można znaleźć je w instytutach kosmetycznych – kryje się pod nazwą Thermogenique lub Start&Rewind.

Wyszczuplanie ma skutecznego sprzymierzeńca! Jest nim pewien zabieg, który możesz sobie zafundować w dobrych salonach lub instytutach kosmetycznych. Nazywa się Thermogenique, od słowa „thermo”, oznaczającego ciepło. Zabieg bowiem wykorzystuje efekt cieplny (czyli działanie temperatury) do modelowania ciała i wyszczuplania sylwetki. Opiera się o działanie aktywnych składników kosmetyków termogenicznych. Kosmetyki te, wsparte działaniem ciepła, dają naprawdę niesamowite efekty: pozwalają w trakcie jednego zabiegu zredukować w obwodach nawet kilkanaście centymetrów – rekord przekraczał ponad 30 cm!

Wyszczuplanie Thermogenique – jak to wygląda?

Pierwszy etap, zanim jeszcze rozpocznie się zabieg, to pomiary ciała. Personel gabinetu mierzy obwody w newralgicznych punktach, a wyniki pomiarów zapisuje. Wyniki te posłużą do porównań, kiedy ciało zostanie znowu zmierzone już po zabiegu. Kolejny etap to intensywny peeling całego ciała, by przygotować skórę. Peeling oczyszcza ją z martwego naskórka i poprawia jej ukrwienie – dzięki temu lepiej przyjmie aktywne substancje z kosmetyków, jakie za chwilę zostaną na nią nałożone. Rozprowadzenie na skórze tych kosmetyków to kolejny etap. Aktywne składniki, zamknięte w specjalnej ampułce, będą wspomagać proces redukcji tkanki tłuszczowej i wspomagać wyszczuplanie i modelowanie sylwetki. Kolejnym krokiem jest wmasowanie w skórę termoaktywnego żelu o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym.

Centymetry znikają same!

Tak przygotowane ciało jest zwijane w specjalny kokon termogeniczny, który będzie zapobiegał ucieczce ciepła. Ciepło, które jest produkowane przez własne ciało, zostanie teraz zaprzęgnięte do pracy: dzięki niemu składniki aktywne zadziałają szybciej i wyszczuplanie będzie efektywniejsze. Z kokonu zostanie jeszcze wypompowane powietrze, by w jego wnętrzu powstało podciśnienie, które dodatkowo wzmaga efekty zabiegu. Na koniec zostaje przykrycie pacjenta kocem i…. teraz czas na relaks! To chyba najfajniejsza cecha zabiegu Thermogenique: przez najbliższe 25 - 40 minut nie trzeba nic robić. Można drzemać, myśleć o niebieskich migdałach, medytować… A centymetry same opadają!

Wyszczuplanie gołym okiem widoczne

Po upływie wybranego czasu ciało jest odwijane, a pacjent jest poddawany masażowi modelująco-drenującemu. Różne gabinety różnie wykonują ten masaż. Instytut Kosmetologii MAEVE w Kielcach oferuje specjalny, intensywny autorski masaż, który zwielokrotnia efekty zabiegu. Masaż doskonale domyka zabieg Thermogenique, ponieważ pomaga usunąć z organizmu toksyny, pobudza przemianę materii i modeluje sylwetkę. Dodatkowo pobudza organizm do oczyszczania, które będzie trwać także po wyjściu z gabinetu. Cała procedura, od początku do końca, trwa ok. 120 minut. A na koniec najlepsze: kolejne pomiary. Kobiety nie wierzą własnym oczom: w obwodach po jednym zabiegu znika (łącznie) nawet kilkanaście centymetrów! Wyszczuplanie Thermogenique daje wręcz spektakularne efekty ?

wyszczuplanie thermogenique szczuplejsza talia

Wyszczuplanie i inne zalety

Utrata centymetrów i poprawa linii to nie jedyne plusy zabiegu. Są jeszcze inne: zabieg intensywnie detoksykuje oraz poprawia napięcie i koloryt skóry. A do tego świetnie zwalcza cellulit, widocznie redukuje tkankę tłuszczową, wygładza skórę i ujędrnia ciało. Thermogenique działa też terapeutycznie: nie tylko głęboko odpręża, ale także zmniejsza zastoje limfy i rozprawia się z obrzękami. Zabieg sprawia, że znika nadmiar wody oraz uczucie ciężkich nóg. I bonus na najbliższą przyszłość: zabieg przyspiesza przemianę materii i powoduje szybsze spalanie kalorii także po wyjściu z gabinetu! Wyszczuplanie, które trwa jeszcze przez jakiś czas – czyż to nie wspaniała nowina?

Jak się przygotować i jak dbać o skórę po zabiegu?

Thermogenique także pod tym względem jest zabiegiem przyjaznym: nie potrzebujesz specjalnego przygotowania. Bezpośrednio przed procedurą termogeniczną, już w gabinecie, personel przygotuje Cię do zabiegu. Pielęgnacja skóry po zabiegu też jest niewymagająca: robisz po prostu to, co zwykle. Możesz w domu popracować nad pogłębieniem efektów Thermogenique. Jak? Stosując specjalny preparat wspomagający, który nabędziesz u nas. Wzmocnisz też efekty zabiegu, jeśli jeszcze tego samego dnia wybierzesz się na co najmniej 20 minutowy, energiczny spacer – taka porcja wysiłku podkręci przemianę materii. Koniecznie dużo pij, musisz wypłukać z organizmu toksyny! Najlepiej jednak spotęgujesz efekty zabiegu, wykorzystując efektu kombo – czyli łącząc Thermogenique z zabiegiem Iyashi Dome. Ten drugi zabieg to dodatkowe 600 kalorii, wypocone podczas…. półgodzinnego relaksu! W dodatku Iyashi Dome jest szansą na przyspieszenie przemiany materii i odtłuszczenie narządów wewnętrznych, intensywny detoks i regenerację organizm na poziomie komórkowym. W naszym Instytucie oba te zabiegi wykupisz w pakiecie po korzystnej cenie.

Wyszczuplanie szybkie, ale i bezpieczne

Zabieg Thermogenique jest bezpieczny – świadczy o tym zresztą bardzo mała ilość przeciwskazań. Jednak pewne przeciwskazania istnieją: nie wolno robić zabiegu, jeśli masz wirusowe, bakteryjne lub grzybicze infekcje skóry albo mechaniczne uszkodzenia naskórka. Nie jest też wskazany osobom, cierpiącym na choroby serca, mającym wszczepiony rozrusznik serca lub posiadającym silikonowe czy wszczepy i implanty. I to wszystko. Zainteresowana? Wpisz w wyszukiwarkę “wyszczuplanie Kielce”, a najpewniej do nas trafisz! Na zabieg możesz się zapisać TUTAJ, a z cenami zapoznasz się TUTAJ. Jeśli chcesz poczytać więcej o Thermogenique, zajrzyj TUTAJ, a pod tym linkiem czeka więcej informacji o zabiegu o Iyashi Dome: Upiększa, odmładza i odchudza - jak działa Iyashi Dome oraz tutaj: Detoks idealny czyli dlaczego warto spróbować Iyashi Dome.

Zapisz się na zabieg!